SMART

ACADEMICA

Adres

Atıfbey Mahallesi 67. Sokak No:33 Amass Residence D:33 Gaziemir İZMİR

İletişim

Bizi Takip Edin

Instagram  |   LinkedIn 

Kanada'da Eğitim

Öğrenciler kaliteli bir eğitim almak ve yabancı dillerini geliştirebilmek için Kanada’yı sıklıkla tercih etmektedir. Sebebi de Kanada’daki üniversitelerin kaliteli olması ve uzun yıllardır da bu alanda hizmet veriyor olmasıdır. 

Türk öğrencilerin bu ülkenin gözde okullarına girebilmek için iyi notlara sahip olmaları önemlidir. Kanada’da üniversite okumak için sağlam bir planlama sürecinden geçerek iyi notları edinmiş olmak için başvuru yapmak gerekir. 

 

Kanada’da üniversite ücretleri ABD’ye kıyasla daha makul düzeylerde seyreder. Kanada’da üniversite bölümlerine baktığımız zaman hemen her ilgi alanına hitap eden konuda program bulabilmekteyiz.

 

Kanada’da lisans eğitimi almak isteyen öğrenciler dil hazırlık kısmını da bu ülkede yaparak kesintisiz bir öğrenim tecrübesinin keyfini çıkarabilirler. Türkiye’de ön lisans edinmiş öğrenciler de Kanada’da lisans tamamlama şeklinde başvuru yaparak eğitimlerinin kalan kısmını bu ülkede tamamlayabilirler. 

Kanada ve Amerika eğitim sistemi birbirine benzer, genellikle öncesinde Community College denilen 2 yıllık ön-lisans okullarına gidilir. Akabinde 2 yıllık eğitimleri 4 yıla tamamlanır. Kabul koşulları bakımından Community College'ler daha kolaydır. Smartacademica Kanada öğrenci vizesi konusunda size ücretsiz danışmanlık verir. 

Daha detaylı bilgi için Smartacademica ile iletişime geçebilirsiniz.

Geleceğiniz ile ilgili sağlam adımlar atmayı planladığınız her anda yanınızda olmaktan mutluluk duyarım.

Ecem Yapıcı Şeker

 Uluslararası Eğitim Programları Yöneticisi

İletişim: 0 553 593 13 79

info@smartacademica.com

400dpiLogo.png